MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 8715396
nr 871 5396
Vitrinskåp
Sent 1800-tal, Blyglasfönster, längd: 115, djup: 55, höjd: 265
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 27 januari 2014
kl 18:14:41
350 kr
400 kr
700 kr
3.200 kr
1.000 kr
1.900 kr
2.200 kr
3.200 kr
3.800 kr
4.200 kr